Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zalety domów szkieletowych, które buduje marka HAUSm2

Atuty domów kanadyjskich, jakie stawia firma HAUSm2 są duże. W głównej mierze domy te wybudowane są na podstawie innowacyjnych technologii. Dzięki temu nie ma ryzyka, iż okażą się wadliwie wykonaną konstrukcją. Kolejno, znaczące jest to, że są to obiekty ekologiczne, bo coraz więcej osób zwraca na to wzgląd. Pozostałe osoby kierują się również tym, że każdy ten dom jest budżetowy, z uwagi na wdrożone rozwiązania konstrukcyjne. Dom o budowie modułowej jest tańszy w ogrzaniu w opozycji do budynków, jakie zbudowane są techniką tradycyjną, co jest następnym powodem przekonującym do decydowania się na taką koncepcję.

Wynika to z tego, iż użyte są w budowli duże pokłady materiałów izolacyjnych w ścianach oraz w pokryciu dachowym. Wielu klientów, jacy już podjęli decyzję o wybudowaniu domu z marką HAUSm2 docenia to, iż są to obiekty wykonane na bazie sprawdzonych technologii i surowców imponującej wartości użytkowej. Marka od ponad 10 lat robi takie realizacje jak dom szkieletowy i ma już w dorobku ponad 250 zleceń. Każdy koncept dewelopera może zostać dopasowany do wymagań zleceniodawcy, co także motywuje do współpracy. Z tego powodu marka posiada na tyle sporo rekomendacji w branży, tym bardziej w województwie śląskim.

Wiodące atuty wykonanych domów to: trwała baza z drewna C24, poszycie ścian z zewnątrz z płyty otwartej dyfuzyjnie, stolarka okienna PVC 3 szybowa oraz zastosowane do jej montażu taśmy wewnątrz i zewnętrzne, ocieplenie w ścianach oraz w dachu o łącznej grubości po 30 centymetrów, elewacja wykańczana w tynku, pokrycie dachowe z blachodachówki, rynny z tworzywa sztucznego, folie izolujące przed wiatrem oraz stanowiące barierę dla pary wodnej, mające bardzo wysokie wskaźniki, a także instalacja wentylacyjna budynku zrobiona przez systemowe kominy lub kominki wentylacyjne. Układ budynku oraz wielkość konkretnych wnętrz przystosowane są do oczekiwań zleceniodawców.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
21

Dodaj komentarz