Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Przeczytaj

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić produkt z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i porządnie zastanów się nad wybranym asortymentem tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy przewidzieć wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o dużej wygodzie dla chorego. Opiekun pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić pacjenta na wózku inwalidzkim. Regulowana wysokość umożliwia przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Należy więc ten fakt pod uwagę.

Wybierając wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, elektrokardiografy, puls oksymetry. Postaw na całkowitą albo odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
110

Dodaj komentarz