Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Płytki wykonane z cegieł – interesujący pomysł na urządzenie wnętrza

Poszukując ciekawej inspiracji na wykończenie swojego wnętrza w stylu rustykalnym zastanowić się można nad zakupem płytek zrobionych z prawdziwych cegieł. Takie płytki od jakiegoś czasu cieszyć się zaczęły dużym zainteresowaniem właścicieli domów, ponieważ prezentują się bardzo interesująco. Nie produkuje się ich w sposób maszynowy, a cięte ze starych pochodzących z rozbiórki różnych budynków.

Taka cegła na ścianę Wrocław niejednokrotnie pochodzi z dwudziestego albo dziewiętnastego wieku, i cechuje się niepowtarzalną kolorystyką. Rzecz jasna takie cegły po rozbiórce raczej się nie będą nadawać do położenia na ścianie, z tego też powodu trzeba je jakoś przygotować.

W tym celu tnie się je na szerokie na dwa centymetry paski, przez co z z jednego elementu można otrzymać kilka takich pasków. Najbardziej pożądane są ścianki z zewnątrz, posiadają one najróżniejsze wgniecenia czy obicia, dzięki czemu praktycznie każdy pasek wygląda inaczej. Ale paski ze środka także wyglądają bardzo ładnie, i można z nich zrobić bardzo ciekawą aranżację.

Płytki z cegły na ścianę Wrocław są naklejane przy pomocy specjalnej zaprawy, uzyskując wygląd muru z cegły. Ciemny kolor cegieł bardzo ładnie prezentuje się z fugami o jasnej barwie, przypominającymi typową zaprawę, ale użyć również można innych barw. Sporo firm oferujących takie płytki ma też w ofercie dedykowane narożniki, wycinane z pojedynczej cegły. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w niezwykle elegancki sposób zabudować krawędzie, na przykład na ścianach czy kominkach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
75

All Comments

Dodaj komentarz