Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Na co zaradzi mezoterapia?

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, lecz rozpropagowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat w następnej kolejności. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, wykorzystywana jest w celach uzdrawiających, profilaktycznych oraz najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej sprawdzisz na Mezoterapia Jastrzębie-Zdrój. Polega ona na dostarczeniu skórze mieszaniny składników odżywczych oraz aktywizujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu ciąg zastrzyków śródskórnych za pomocą niezwykle cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest z rozkoszą przez osoby chcące ograniczyć zmarszczki i ogólnie poprawić, odmłodzić swoją skórę.

Wykonanie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie wymaga hospitalizacji, ani całościowego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w następstwie tego za terapię bezpieczną i bezbolesną. Dla uzyskania pożądanego efektu konieczne jest niemniej jednak poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza doktor. Jak na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Bezpośrednie zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi lub stymulującymi świadczy typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dolegliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Mimo to pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą mieć na wstępie zaaplikowany miejscowo krem przeciwbólowy. Kiedy rozpocznie on funkcjonować substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w wybitnie cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
89

Dodaj komentarz