Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kierowanie autami przez niepełnosprawne osoby – jakie są tu możliwości

Niepełnosprawne osoby spotykają się z dużą ilością ograniczeń. Ograniczenia takie na przykład dotyczą życia codziennego, i utrudnień z tym związanych. Jednym z poważniejszych ograniczeń jest kwestia przemieszczania się i komunikacji. Ciągłe angażowanie kogoś do pomocy to spory kłopot, a jak się okazuje na naszym rynku jest sporo rozmaitych rozwiązań, jakie w tym mogą pomóc. Jedno z bardziej popularnych to sprzęt do wsparcia kierowania samochodami, przy pomocy jakiego można wygodnie i bezpiecznie jeździć na co dzień. Jednym z popularniejszych wytwórców takiego sprzętu jest firma Veigel, jakie wyroby są używane z powodzeniem w dużej ilości krajów. Przy osobach, jakie z różnych powodów operować nie mogą nogami, świetnym rozwiązaniem będzie chociażby ręczny gaz-hamulec. Mechanizm ten, znany także jako RGH Veigel, zamontowany może być w wielu markach.

Pozwala on na wygodne sterowanie hamulcem i gazem wyłącznie za pomocą jednej ręki, przy użyciu specjalnej dźwigni albo pokrętła. Wytwórca tu daje parę różnych możliwości, przez co będzie można dopasować odpowiedni mechanizm dla każdego z kierowców. Przy projektowaniu naprawdę dużo uwagi skupiono na kwestiach bezpieczeństwa. Dzięki bardzo wysokiej precyzji i niezawodności osoby kierujące świetnie sobie radzą nawet przy pojawieniu się nieprzewidzianych drogowych sytuacji. Oprócz tego samo urządzenie jest wykonane w taki sposób, że nie ma żadnych ostrzejszych elementów, jakie mogłyby spowodować obrażenia przy ewentualnym wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecamy także:

Dodaj komentarz