Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekskluzywne domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia i wystrój w apartamencie na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody tego, iż jest to inwestycja jakiej opłaca się się podejmować. Posadzka na dolnym pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, termicznie, dźwiękowo, jak i przeciw wilgoci. Jej powierzchnię użytkową budują wysokogatunkowe, wodoodporne winylowe panele podłogowe. W łazience można natomiast znaleźć zrobione z ceramiki płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed czynnikami atmosferycznymi elewacją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od wewnątrz wyłożone są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne również są nimi wykładane, a w dodatku pozostały wytłumione dźwiękowo. Każdy pływający dom ma okna PCV, z dwoma szybami, zlicowane z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach posiada odporne na deszcz opierzenie i dostosowany jest konstrukcją do tarasu rekreacyjnego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest stalowa, pospawana i ocynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią z kolei stabilne elementy wypornościowe, a więc 8 pływaków polietylenowych przymocowanych do konstrukcji zrobionej ze stali pod dolnym pokładem. Ekskluzywne domy na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to interesująca alternatywa dla osób, które nie chcą spędzić urlopu w obiekcie hotelowym lub planują być oddzielone od innych osób. Domy pływające są projektowane bazując na wysokich standardach, co potwierdzają atesty oraz nabywcy mają możliwość uwierzyć w to, iż dobiorą optymalne rozwiązanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
58

Dodaj komentarz