Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przyczepa kempingowa – czy to wyśmienity sposób na wczasy?

Trudno wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jak Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Otoczenie wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i piękną zatoką. W tym miejscu natura jest niemal nietknięta przez człowieka. Woda jest bardzo czysta, a dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dosłownie wszystkich.

Zwiedzają je całe rodziny, z dziećmi; grupy bliskich, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał stosunkowo niedawno. Zostały oddane do użytku baseny, też te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę bądź rower wodny, dzięki którym mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich w samej rzeczy sporo. Jeżeli pragniemy stosunkowo prędko dostać się do tych miejsc, posiadamy również szansę wypożyczenia motorówki, a nawet motocykla.

Przede wszystkim dużą szczególną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla których organizuje się specjalny program animacyjny, jaki jest niezwykle bogaty i posiada dwa warianty: dzienny i wieczorowy. Fenomenalnym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary kładzione nad Morzem Adriatyckim – jeżeli ma to być kemping, przekonaj się przyczepy kempingowe wynajem. Przykładem takiego punktu ma okazję być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki wolno przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega blisko plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar cieszy się niezwykłą renomą w głównej mierze z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, jakie są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też przyjemnie spędzić czas. Podobno właśnie z tym miastem połączona była obszerna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla turystów w przeróżnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach postawiono w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża blisko kempingu ma długość około półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
79

Dodaj komentarz