Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo podczerwonym jak i ultrafioletowym emitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lekkiej konstrukcji stalowej a także wypełnienie z trudnej do zapalenia folii do spawania. Oferta firmy obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi budowlami metalowymi, wypełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 milimetra.

Folia dostępna jest w czterech opcjach wybarwienia, jakie mają różny stopień przezroczystości. Ze względu na to, iż producent jest zorientowany, iż kupujący mogą mieć przeróżne oczekiwania, udostępnia ekrany spawalnicze w dwóch opcjach różniących się szerokością.

Specjalną propozycją w katalogu są ekrany spawalnicze w wersji mobilnej. Ich szczegółowa specyfikacja opublikowana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma na celu chronić osoby, które realizują swoje zobowiązania zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie posiadają specjalnej odzieży do spawania. Ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, ultrafioletowym oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Proponowane wyjścia spełniają wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia z polichlorku winylu stanowiąca wypełnienie ekranu jest ciężkopalna i zapobiega rozprzestrzenianiu się ewentualnego pojawienia się ognia. Klienci mogą decydować się na zamawianie folii wykonanej na podstawie spersonalizowanych zasad.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
102

Dodaj komentarz