Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Walory ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG

Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG są znaczące, czyli właściciele tych zwierząt chętnie kupują taki produkt. Szczególnie, że jest biodegradowalny oraz hiperalergiczny. Podłoże takie przeznaczone jest do klatek a także akwariów też dla królików. Wielkość pojedynczego kawałka ściółki dostosowana jest w taki sposób, aby stała się optymalnie miękka dla wrażliwych łapek.

Tego typu ściółka dla gryzoni wykonana jest z w pełni naturalnego materiału, czyli z resztek po obrobieniu nasion lnu a także włókna lnianego. W trakcie wyprodukowania ściółki nie używano szkodliwych substancji konserwujących. Ściółka ta była też wielokrotnie pozbawiona pyłu, by nie wywołać u gryzoni problemów ze strony układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkają wszystkie płyny, dlatego zwierzak każdorazowo będzie mieć suche podłoże pod łapkami. Podłoże takie maskuje również nieprzyjemne zapachy, czego można dowiedzieć się z opisu umieszczonego pod adresem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 oraz zapoznać się jednocześnie z rekomendacjami osób, które już nabyły taki produkt i go zalecają. Jeżeli zwierzę miało w przeszłości symptomy uczulenia albo obecnie się z nimi musi zmierzyć, to oferowana ściółka jest dla niego faktycznie polecana. Ściółka zapakowana jest w ekologiczny, zrobiony z papieru worek, a nie w plastiki, co jest jej kolejnym plusem. Dokładny sposób zastosowania podany jest na witrynie www. Konsumenci dowiadują się również, co mogą zrobić z zużytym już podłożem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
58

Dodaj komentarz