Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Sprawdzony pomysł na zorganizowanie wieczoru panieńskiego – limuzyna

Takim tytułem określane są imprezy organizowane dla młodych panien lub kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w naszym kraju około dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem powinny zająć się koleżanki lub damy z rodziny panny młodej, jakie organizują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz rzadziej absorbuje się tym panna młoda. Znacząca jest lista gości – najprzyzwoiciej by były to tylko kobiety najbliższe pannie młodej, bo to jakkolwiek impreza, która ma być dla niej upominkiem. Warto również wcześniej ustalić pewien plan lub scenariusz przyjęcia, tak aby wszystko było prawidłowo zaplanowane oraz nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Popularne są wyjścia na miasto, do klubu, w jakim wynajęta jest sala lub też loża, a także wynajęcia tancerza, jaki zatańczy nasycony erotyzmem taniec dla panny młodej. By uatrakcyjnić wyjście zdołacie się przebrać stosując jedynie określony motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Bombową opcją jest również limuzyna – znacznie więcej na limuzyna Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie powinna być jednym upominkiem, jaki dostanie panna młoda w trakcie swojej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona pozostać obdarowana śmielszymi upominkami, jakie mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych podarunków należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, figlarna bielizna bądź też erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają również wałki, koszulki ze śmiesznymi wpisami, książki z kamasutrą czy płyty z lubieżną muzyką. Pomysłem na niebanalny wieczór panieński jest wynajęcie doświadczonego tancerza, który wykona striptiz dla panny młodej i jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Przedstawi on ciekawą choreografię, wykwintny taniec oraz niezapomniane show. Może także według życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – znanego aktora, postać filmową czy chociażby policjanta. Taki striptizer swój pokaz może opisać zarówno w domowym zaciszu, jak i w klubie, w jakim się bawicie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecamy także:

Dodaj komentarz