Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Operacje plastyczne i lifting twarzy – z jakiego powodu należałoby się na nie zdecydować?

Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, jednak nie u każdego było widać efekty. Lata ćwiczeń, mogą dać takie wyniki, jakie byśmy chcieli, ale czasami jest tak że wynik niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, oraz usunięcie bezcelowej ilości. To jest następny zabieg chirurgi plastycznej, na którą piszą się naturalnie takie osoby.

Jednak nie tylko, również do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to w każdym calu nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na stronie internetowej https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych i fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję oraz powodują szereg pomocnych zmian. Najistotniejsze wyniki zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, lepszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki emitowane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych uprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest całkiem bezbolesny oraz nie wymaga hospitalizacji. Żeby dostarczył oczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, wskutek tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy i szyi. W przypadku dużej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie cera jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
77

Dodaj komentarz