Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu

Wyspecjalizowana depilacja laserowa zrobiona w klinice urody Mona Lisa pozwala na szybkie oraz nie wywołujące bólu pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to umożliwione, gdyż do zabiegu wykorzystany jest innowacyjny laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest całkowicie bezpieczny dla tkanki skórnej. Gwarantuje szybką likwidację niepotrzebnego owłosienia, jak i zachowanie gładszej skóry bez włosów. Z uwagi na to, iż siła lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest nad wyraz efektywna.

Precyzja depilacji jest rezultatem tego, że okres trwania impulsu jest długi. Depilowana powierzchnia tkanki skórnej jest szybko schładzana, na co oddziałuje specjalny system ochładzania ChillTip. Z kolei, za prędkie przeprowadzenie zabiegu odpowiada opatentowany system podciśnienia HIT. Zabieg wykonuje doświadczony zespół, czyli pacjentki oraz klienci, którzy z nich skorzystają nie mają bazy do przejmowania się, iż coś mogłoby zostać zrobione źle. Na stronie kliniki podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą zostać poddane te elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu po części wchłonięte przez struktury mieszków włosowych, jakie zawierają grupę pigmentów. Zmiana tego światła w ciepło doprowadzi do niszczenia części włosów biorących odpowiedzialność za ich rośnięcie. To z kolei niszczy mieszki włosowe i może doprowadzić do stałej utraty włosów. Przed zabiegiem klienci informowani są o wskazaniach i ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
84

Dodaj komentarz