Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie zalety i wady posiadają paski wybierające

Zęby w idealnie białym kolorze są marzeniem niejednej osoby. Jednak nieodpowiednia higiena, palenie papierosów czy picie dużej ilości kawy sprawiają, że do prawdziwej bieli jednak trochę brakuje. Z tego też powodu dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju wybielające zabiegi, robione w gabinetach stomatologicznych. Jeśli jednak ktoś miał nie będzie na to finansowych możliwości, to zdecydować się na przykład może na użycie wybielających pasków.

Ta metoda również się cieszy coraz większą popularnością, chociażby z uwagi na znacznie niższą cenę i łatwe użycie. Zanim się jednak sięgnie po to rozwiązanie, to warto się dobrze zapoznać z techniką wybielania i możliwymi zagrożeniami. Jeśli taki zabieg zostanie nieprawidłowo zrobiony, to narazić się można na jakieś problemy. Same paski wykonuje się z tworzywa sztucznego, jakie zostało nasączone substancjami chemicznymi. Najczęściej to będzie nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba mają silne właściwości utleniające. Paski należy nakładać regularnie na wszystkie zęby, dokładnie je dociskając.

Całe wybielanie trwa między dwa a cztery tygodnie, a efekty utrzymują się później przez kilka miesięcy. Jak więc widać samo stosowanie jest bardzo proste, będzie tylko wymagać regularności i dokładności podczas nakładania pasków. Z reguły metoda ta nie powinna powodować żadnych poważnych dolegliwości, lecz przy jakiś wątpliwościach należy skonsultować wszystko ze swoim dentystą. Dokładność ma o tyle znaczenie, że jeżeli paski dobrze się nie będą stykały z powierzchnią zęba, to pojawić się mogą mniej wybielone miejsca, często dość dobrze widoczne nawet z większej odległości.

Dodatkowo stosowany na takich paskach preparat jest dość mocny, dlatego trzeba zachować dużą ostrożność i w miarę możliwości unikać dotykania dziąseł. Spowodować to może różnego rodzaju podrażnienia, a nawet uszkodzenia miękkich tkanek. Więcej w temacie działania takich pasków można przeczytać na różnych stronach internetowych, jakie się znajdzie na przykład wprowadzając w wyszukiwarce hasło paski crest.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
19
Kategoria:
Moda, Uroda

Dodaj komentarz