Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są najważniejsze etapy projektowania strony internetowej

Podejmując decyzję o uruchomieniu własnej internetowej strony należy się liczyć z faktem, że wykonanie jej może zająć nieco czasu. Dużo oczywiście będzie zależało od tego, jak duży zakres nowych funkcji i treści będzie do przygotowania, ale w każdym przypadku etapy będą podobne do siebie.

Po pierwsze należy rozpocząć od tego, aby poszukać firmy która wszystko wykona. Najszybciej się to zrobi wykorzystując wyszukiwarkę, po wpisaniu w niej słów strona internetowa można przeglądnąć otrzymane wyniki i zdecydować się na coś. Początkowym etapem wszystkich projektów jest szczegółowe zebranie wymagań i preferencji.

Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ w oparciu o przygotowaną analizę przygotowywany jest zakres prac do zrobienia i ich koszty. Jeżeli wszystko zostanie wstępnie ustalone, to trzeba to wszystko spisać pod postacią umowy, obowiązkowo z uwzględnieniem terminu oraz ceny do zapłacenia. Gotowa umowa to sygnał na to, że do pracy mogą przystąpić graficy i programiści. Proces robienia serwisu i opracowania wszystkich funkcji jest najdłuższy, a po jego zakończeniu przystąpić trzeba do testów sprawdzających.

W czasie nich często pojawi się konieczność jakiś modyfikacji, tak żeby wszystko funkcjonowało bez niedoróbek i błędów. Po zakończeniu testów strona jest przenoszona na adres widoczny w internecie i udostępniana użytkownikom. Niejednokrotnie nie będzie to wcale koniec współpracy, bowiem jeśli pojawią się nowe pomysły, to także trzeba będzie je zaplanować i potem wykonać prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
66

Dodaj komentarz