Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jak w nowoczesnym ogrodnictwie wykorzystuje się folie

Współczesne ogrodnictwo coraz częściej korzysta z rozmaitych folii. Niezwykle często Folie Warte Polymers są chociażby stosowane do budowania najróżniejszych tuneli. Takie tunele chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie zapewniają w środku odpowiednią temperaturę i wilgotność. Na rynku można znaleźć dużo różnych odmian tego produktu, jakie różnią się właściwościami, parametrami technicznymi oraz ceną.

Dlatego jeśli ktoś planuje się zająć uprawą kwiatów czy roślin i zamierza robić to w tunelu, to nie powinien mieć żadnego problemu z wybraniem optymalnej opcji. W pierwszej kolejności istotne będzie to, na jaki czas będzie się kupować folię. Modele przeznaczone tylko na dwa sezony, czyli wiosenny i jesienny kosztują znacznie mniej, lecz wynika to z tego, że są po prostu mniej wytrzymałe i cieńsze. Dlatego niejednokrotnie lepszą opcją będzie zakupienie wieloletniej folii, bo tego typu modele posiadają jeszcze dodatkowe wzmocnienia zwiększające ich wytrzymałość.

Zastanowić się też można nad wybraniem folii kilkuwarstwowej, która jest znacznie solidniejsza i trwalsza. Jednak przy takich wersjach należy sprawdzić jak wygląda w nich kwestia przepuszczalności światła słonecznego. Ten parametr ma duże znaczenie dla prawidłowego wzrostu roślin, jeśli światła będzie zbyt mało to nie będą one miały optymalnego mikroklimatu. Takie folie dostępne są w wielu różnych wielkościach, w niejednym przypadku kupić też je można dokładnie na wymiar.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecamy także:

Dodaj komentarz