Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czemu kurtyny PCV to lepsze rozwiązanie niż klasyczne drzwi

W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, lecz również i wielu firmowych budynkach stosowane są często różnego rodzaju bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno między poszczególnymi pomieszczeniami, ale także i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać.

Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, kiedy będą przez nie często przechodzić pracownicy lub jeździć jakieś firmowe pojazdy, przykładowo widłowe wózki. W takim przypadku każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mało wygodne, lecz również i kosztowne pod względem czasu. Ale nie w każdym przypadku się da zostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Między miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić różnice temperatur, jak również zapylenie, kurz czy trudne warunki atmosferyczne.

W tego typu przypadkach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w dużej ilości firm. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że paski folii mają dość dużą grubość i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Lecz jednocześnie naprawdę prosto można przez nie przejechać albo przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnego kształtu. Szerokość tego typu pasków wynosić może między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
20

Dodaj komentarz