Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Co to jest permanentny makijaż, czym się charakteryzuje

Codzienny makijaż zajmuje niejednej kobiecie nawet dwie godziny dziennie, tak więc takich godzin w ciągu roku zrobi się naprawdę dużo. Interesującą alternatywą dla czasu spędzanego w taki sposób może być makijaż permanentny, za pomocą którego trwale można zaakcentować swoją urodę, bez konieczności używania lustra. Przeważnie tę metodę wykorzystuje się przy ustach, oczach oraz brwiach.

Usta zyskują dzięki zabiegowi ładniejszy kolor i poprawiony kontur, zaś przy oczach przeważnie będzie to dolna lub górna kreska. Zasada permanentnego makijażu opiera się na tym, że pod powierzchnię skóry zostają wprowadzone odpowiednie pigmenty.

Bardzo przypomina to tatuaż, z tym że pigmenty są dużo bardziej delikatne jeśli chodzi o nasycenie barw, ponieważ jedynie mają podkreślić urodę. Taki pigment jest również wprowadzony nieco płycej, przez co efekty będą się utrzymywać przez parę lat. Na zrobienie takiego makijażu decyduje się coraz większa liczba pań, jakie lubią wygodę i komfort, a równocześnie chcą przepięknie na co dzień się prezentować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
74

Dodaj komentarz