Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Choroby z jakimi można skierować się do wyspecjalizowanej poradni endokrynologicznej

Badania genetyczne oferowane w poradni endokrynologicznej jaką założył profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski są umożliwione do wykonania, bo ekspert taki posiada duże doświadczenie w onkogenetyce i stale dokształca się w takim obrębie. Jeżeli w takim razie jedynie endokrynolog bartoszyce wykryje wskazania do przeprowadzania badania, to można oczekiwać, że zajmie się tym. Poradnia proponuje wobec tego świadczenia w obrębie zapobiegania, diagnostyki i leczenia schorzeń układu hormonalnego.

Diagnozowanie oraz leczenie zaburzeń hormonalnych, chorób tarczycy, nadnerczy i przysadki mózgowej, a także zespołów androgennych, zaburzeń metabolicznych i przedwczesnego dojrzewania ma miejsce w oparciu o nowoczesne standardy. Jest to znaczące, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej mogą stać się powodem wielu chorób. Endokrynolog po szczegółowej konsultacji zapisze zestaw badań dzięki jakim można spodziewać się trafnej diagnozy. Kiedy będzie to konieczne, zarekomendowane będą również badania genetyczne dla par które zmagają się z niepłodnością albo dla osób które pozostają w obrębie ryzyka zmagania się z rakiem.

Konsultacja genetyczna zrobiona będzie również po otrzymaniu wyników badań. Wówczas specjalista może powziąć postanowienie co do planowanego leczenia. Ekspert współpracuje z Warsaw Genomics, gdzie ma możliwość zlecić pełen zestaw badań genetycznych. Czułe testy bazują na osiągnięciach światowych. Jeżeli wyszukane będzie obciążenie genetyczne, można będzie podjąć działania które zabezpieczają przed zachorowaniem albo pozwalające je leczyć.

Można też otaczać opieką lekarską pociechy chorego, pozostające w obrębie ryzyka. Innego rodzaju spotkania dotyczą tego typu przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Żeby zapisać się na spotkanie wystarczy przedzwonić na numer telefonu podany na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
90

Dodaj komentarz