Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Biżuteria dla facetów – jak ją wybrać?

Handmade, inaczej sztuka wyrabiania biżuterii ręcznie. Z jakiej przyczyny od pewnego czasu tak kultowa jest biżuteria wykonywana samemu? W głównej mierze jest oryginalna. Biżuteria kupowana w sklepach w pewnych momentach ma ten defekt, iż jesteśmy w stanie spotkać osobę, która ma coś identycznego jak my i przeżyć nierozkoszne zaskoczenie, jeśli lubimy być oryginalni. Biżuteria wyrabiana samemu niekoniecznie musi być robiona ze sznureczków, paciorków lub koralików. Twórcy, w większości wypadków są to młode osoby, doszli już do takiej wprawy, że przetapiają miedź, złoto lub srebro tworzą własne kształty.

Szczególnie upodobali sobie wytwarzanie broszek, chętnie robię też kolczyki. Niekoniecznie nauczyli się tego sami. Rosnąca popularność tego rodzaju biżuterii wprawiła w ruch organizowanie wszelkich warsztatów w tej dyscyplinie. Na dodatek w kilku miastach w Polsce dwa razy do roku jest organizowany szczególny targ biżuterii Handmade, gdzie twórcy kupić są w stanie też składniki oraz części wymagane do prowadzenie własnej działalności.

Stale wyśmienicie się wyprzedaje. Wbrew pozorom ceny są niezwykle przystępne. To atrakcyjna opcja także dla mężczyzn – bransoletka męska. Biżuteria utrzymywana w stylu vintage nie każdemu musi przypaść do gustu. Kierowana do reprezentatywnego grona odbiorców, jacy nie boją się eksperymentować z modą. Wisiorki, pierścionki, bransoletki, zegarki. Szczególnie zegarki na cienkim pasku, z drobną tarczą, delikatne, lecz noszone tak, aby nie niknęły wśród pozostałej biżuterii na nadgarstkach. Na czym bazuje fenomen ozdób w stylu vintage? Naprowadzają na myśl biżuterie odziedziczoną po babci.

Nieraz nie wypada wybierać się po nią do sklepów, jedynie poszukać wśród familijnych pamiątek na strychu bądź też w zakamarkach. Jakim sposobem najbardziej na miejscy w tym stylu są wszystkie koronki, kokardki, złota biżuteria celowo, optycznie „postarzana”. Długie wisiorki zakończone śladowym portrecikiem lub kamieniem. Oprócz tego wszystkie możliwe motywy kwiatowe. Precjoza vintage nie musi pasować do reszty stroju. Ma być na pierwszym miejscu i znacząco się wyróżniać nadając niepowtarzalnego wyglądu i nieszablonowości.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Polecamy także:

Dodaj komentarz