Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Anielskie wyspy, elitarne wakacje – dokąd wybrać się na urlop?

Komukolwiek turyście pobyt na Malediwach czy Seszelach jednoczy się z wakacjami w raju. Żaden film, reportaż, nie odda w pełni uroku wysp, oceanu, białych plaż, ludzi i tamtejszej kultury. Ten kto już tam był, będzie fantazjował o powtórnym wyjeździe w tamte kierunki. Malediwy wakacje, kojarzą się przede wszystkim z wypoczynkiem nad wodą i wodnymi atrakcjami. Nawet wypoczywając w jednym z bungalowów, do jakich prowadzi długie molo, mamy szansę kontaktu z morską fauną poprzez przeszkloną podłogę. A wścibskie żółwie, płaszczki, barwne ryby również do nas będą zaglądać. Nie wszystko jednakże będzie nam dane zobaczyć z wysokości naszego bungalowu.

Jeżeli chcemy faktycznie ujrzeć podwodne cuda przyrody, jesteśmy w stanie wybrać się w kilkudniowy rejs w poszukiwaniu raf koralowych, pod okiem wykwalifikowanych reprezentantów zanurzyć się w podwodny świat, by z bliska ujrzeć oceaniczne cuda natury. Także Dominikana last minute oferuje taki wypoczynek – wyszukiwarka wakacji. Parę dni na doborowym jachcie, podwodne safari, idealna tajska kuchnia w oparciu o nadmorskie specjały.

Epokowe będą nocne nurkowania, w jakim miejscu za towarzyszy zawsze będziemy mieć kilka rekinów rafowych. Spędzając wczasy na Malediwach, warto parę dni poświęcić na wpadnięcie tej części archipelagu, jaka nie jest zamieszkała. Spacer po pustych plażach, kontakt z dziką gruntownie natura, to dla co niektórych całkiem pionierskie przeżycie. Wizyta w dżungli, spotkanie oko w oko z nieznanymi przedstawicielami wyspiarskiej fauny oraz flory, może być równie ekscytujące jak nurkowanie w pobliżu rafy koralowej.

Malediwy wczasy, to też możliwość poznania tamtejszej kultury na zamieszkałych wysepkach, na których nie wynajdziemy markowych ośrodków wakacyjnych, ale poznamy codzienne życie ich mieszkańców. Pobyt na jednej z mniej kultowych, jednak równie egzotycznej wysepce połączony jest z kolacją, przy dźwiękach muzyki jakże odmiennej od tej, którą znamy na co dzień. A jeśli zabraknie nam podczas wakacji na Malediwach ruchu oraz gwaru miejskiego, możemy wybrać się na targowisko do Male, najogromniejszej wyspiarskiej metropolii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Lajki:
0 0
Wyświetleń:
92

Dodaj komentarz